Филтри -

Комбајни New Holland од Романија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Комбајни New Holland од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
167.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2018 Километража 1609 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража 2800 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
комбајн за жито New Holland CX8090
1
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 1.15 м³ Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2013 Километража 3765 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
169.900 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 2535 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
силажен комбајн New Holland 2305 силажен комбајн New Holland 2305
2
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Силажен комбајн
Година 1997 Километража Сила
Романија, Borș
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи