Филтри -

Комбајни New Holland од Шпанија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни New Holland од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 3800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 4362 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1334 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO

Other makes in the section "Комбајни од Шпанија"

Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м Работна брзина 25 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 1990 Километража 6000 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друг комбајн
Година 2015 Километража Сила
Шпанија, SESEÑA
Контактирајте го продавачот
4.719 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за бобинки
Година Километража Сила
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
комбајн за жито Deutz-Fahr 6060 HTS комбајн за жито Deutz-Fahr 6060 HTS комбајн за жито Deutz-Fahr 6060 HTS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2013 Километража 2201 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Grupo Linemedia España
1 година на Agronetto
влечен силажен комбајн Loma K50HFP
1
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Влечен силажен комбајн
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Outeiro De Rei
RB Trading International
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2003 Километража 4516 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 5500 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се