Филтри -

Комбајни New Holland од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни New Holland од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2000 Километража 6588 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2016 Километража 1156 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1997 Километража 7557 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
147.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2016 Километража 3223 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 06/2003 Километража 5442 м/ч Сила
Унгарија, Jászboldogháza
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се