Филтри -

Комбајни Rostselmash од Белорусија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Комбајни Rostselmash од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
186.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 27 км/ч
Година 2021 Километража 339 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
комбајн за жито Rostselmash Torum 770 комбајн за жито Rostselmash Torum 770
2
Контактирајте го продавачот
154.400 € BYN 550.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi

Други марки во делот "Комбајни од Белорусија"

Контактирајте го продавачот
255.000 US$ EUR ≈ 234.200 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³
Година 08/2014 Километража Сила
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
8.001 € BYN 28.500 BYN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Островец, Гродненская Обл
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
1
Контактирајте го продавачот
662.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3
3
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2018 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови комбајн за жито New Holland CR1090
1
Контактирајте го продавачот
925.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
460.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.630 €
Силажен комбајн
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
32.900 US$ EUR ≈ 30.220 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 2300 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40 комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
2
Контактирајте го продавачот
235.700 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2016 Километража 9800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Stolbtsy
Контактирајте го продавачот
92.120 € BYN 328.100 BYN
Комбајн за моркови
Капацитет 0.06 т/ч Работна брзина 1.4 км/ч Брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
55.310 € BYN 197.000 BYN
Комбајн за зелка
Капацитет 1 т/ч Работна брзина 1 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
119.300 € BYN 425.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 6600 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.240 €
Комбајн за жито
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.150 €
Силажен комбајн
Година 2001 Километража 10563 м/ч Сила
Белорусија, марьина горка
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Работна брзина 12 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 2005 Километража 3569 м/ч Сила
Белорусија, Kvasovka
Контактирајте го продавачот
16.850 € BYN 60.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Контактирајте го продавачот
19.370 € BYN 69.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 58.780 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 1523 м/ч Сила
Белорусија, марьина горка
Контактирајте го продавачот
519.800 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
127.000 US$ EUR ≈ 116.600 €
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 11000 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
32.900 US$ EUR ≈ 30.220 €
Комбајн за жито
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи