Филтри -

Комбајни Sampo од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Комбајни Sampo од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.330 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 3000 м³ Ширина на опфаќање 4.2 м Висина за истовар 6.5 м
Година 2001 Километража 7377 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.910 €
Комбајн за жито
Година 1989 Километража 2000 м/ч Сила
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.700 US$ EUR ≈ 9.077 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1979 Километража Сила
Украина, Lutsk

Други марки во делот "Комбајни од Украина"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1992 Километража Сила
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
153.400 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1995 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
146.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2606 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.5 м
Година 2016 Километража 2969 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
149.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 3657 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
136.600 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 2929 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
153.500 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 2319 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
125.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 3200 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
155.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2014 Километража 2063 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.140 €
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Украина, Белая - Церковь
комбајн за жито Case IH 5088 комбајн за жито Case IH 5088 комбајн за жито Case IH 5088
3
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.830 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 8872 м/ч Сила
Украина, Гнівань
комбајн за жито John Deere S785
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 472 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Украина, Дунаївці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³
Година 2009 Километража 6728 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 2
Година 2004 Километража 6990 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
59.950 US$ EUR ≈ 56.100 €
Силажен комбајн
Евро Euro 2
Година 2008 Километража 1247 м/ч Сила
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2013 Километража 2230 м/ч Сила
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 5620 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2013 Километража 5049 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
123.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 2428 м/ч Сила
Украина, Poltava
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи