Филтри -

Комбајни TRIDAAGRO

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни TRIDAAGRO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.408 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за бобинки
Година 2007 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
нови комбајн за тикви TRIDAAGRO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за тикви
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka

Other makes in the section "Комбајни"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
174.916 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
200.000 €
Комбајн за жито
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
106.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 2158 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.820 €
Комбајн за жито
Година 1985 Километража 2050 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година 1986 Километража 7700 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
67.000 US$ EUR ≈ 61.790 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража Сила
Украина
силажен комбајн John Deere 8500
1
Контактирајте го продавачот
215.800 €
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 890 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1990 Километража 3416 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
31.681 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1989 Километража 4400 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
43.363 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 5160 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
46.621 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Комбајн за жито
Година 1999 Километража 5670 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Силажен комбајн
Година 1999 Километража 3522 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн John Deere 8500
1
Контактирајте го продавачот
215.800 €
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 843 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 6388 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2004 Километража 4815 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
108.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Километража 1927 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
111.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 245 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража 2817 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Claas tucano 560 комбајн за жито Claas tucano 560 комбајн за жито Claas tucano 560
3
Контактирајте го продавачот
137.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се