Филтри -

Комбајни Taarup

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Комбајни Taarup

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.781 € GBP 1.500 GBP
Влечен силажен комбајн
Година 2000 Километража Сила
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone

Други марки во делот "Комбајни"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 291 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 59 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 4495 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн Claas jaguar 940 e5 bj 21 736 std nirsensor силажен комбајн Claas jaguar 940 e5 bj 21 736 std nirsensor
2
Контактирајте го продавачот
259.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 737 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
259.500 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 640 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
288.064 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 435 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
307.415 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн Claas jaguar 950 e5
1
Контактирајте го продавачот
339.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 390 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
519.800 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 1110 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
1.601 € PLN 7.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1977 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
395.000 US$ EUR ≈ 369.600 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 626 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
212.000 US$ EUR ≈ 198.400 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 957 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
440.000 US$ EUR ≈ 411.800 €
Комбајн за жито
Година 2018 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
216.000 US$ EUR ≈ 202.100 €
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1445 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
171.000 US$ EUR ≈ 160.000 €
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 2461 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
403.000 US$ EUR ≈ 377.100 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 732 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
2.687 € PLN 11.750 PLN
Комбајн за жито
Година 1985 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
153.400 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1995 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
146.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2606 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.5 м
Година 2016 Километража 2969 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
138.000 €
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 2453 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 1826 м/ч Сила
Германија, Sonnewalde
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи