Филтри -

Комбајни Vermande

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Комбајни Vermande

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за пченка
Година 2016 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
63.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за пченка
Година 2012 Километража 1121 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka

Други марки во делот "Комбајни"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.640 €
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 2760 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³
Година 2017 Километража 2146 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 1320 м/ч Сила
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³
Година 2004 Километража Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
комбајн за жито John Deere S770i
1
Контактирајте го продавачот
329.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 280 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³
Година 2014 Километража 2855 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
416.000 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 515 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 2998 м/ч Сила
Полска, Głogówek
силажен комбајн New Holland FX38
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2000 Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Claas Dominator 98VX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1999 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
76.600 € PLN 335.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 1215 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 1465 м/ч Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5.6 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 988 м/ч Сила
Романија, Ardud
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2010 Километража 4804 м/ч Сила
Романија, Lancrăm
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 1195 м/ч Сила
Романија, Inand
Контактирајте го продавачот
169.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2017 Километража 3803 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 2348 м/ч Сила
Романија, Cristești
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5.6 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 5840 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 2386 м/ч Сила
Романија, Sacalaz
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 2895 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи