Филтри -

Комбајни Vervaet од Украина

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Комбајни Vervaet од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 3 Брзина 30 км/ч
Година 2004 Километража 11043 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Работна брзина 15 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2025 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 8460 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
370.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 5 Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 5200 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража 9043 м/ч Сила
Украина, Старокостянтинів
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 3 Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2006 Километража 8734 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 4.05 м Работна брзина 610 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2025 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 40 км/ч
Година 2025 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 09/2007 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, Хмільник
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража 1550 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 40 км/ч
Година 2025 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи