Филтри -

Комбајни од Белорусија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

50 огласа: Комбајни од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
92.000 US$ EUR ≈ 84.740 €
Силажен комбајн
Година 2004 Километража 5270 м/ч Сила
Белорусија, Hrodna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2000 Километража Сила
Белорусија, Marina Gorka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Stolbtsy
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
1
Контактирајте го продавачот
662.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Minsk
комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3
3
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2018 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
12.670 € BYN 45.000 BYN
Силажен комбајн
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40 комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
2
Контактирајте го продавачот
235.700 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2016 Километража 9800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
519.800 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Гродна
комбајн за репка Moreau Lectra V2 за делови комбајн за репка Moreau Lectra V2 за делови комбајн за репка Moreau Lectra V2 за делови
3
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.526 €
Комбајн за репка
Година 03/1997 Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
Контактирајте го продавачот
55.490 € BYN 197.000 BYN
Комбајн за зелка
Капацитет 1 т/ч Работна брзина 1 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
92.410 € BYN 328.100 BYN
Комбајн за моркови
Капацитет 0.06 т/ч Работна брзина 1.4 км/ч Брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
66.900 € BYN 237.500 BYN
Силажен комбајн
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Пинск, Брестская Обл
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.840 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2001 Километража 6800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
255.000 US$ EUR ≈ 234.900 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³
Година 08/2014 Километража Сила
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
21.850 € BYN 77.580 BYN
Силажен комбајн
Година 1997 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
134.000 US$ EUR ≈ 123.400 €
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 7100 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
87.000 US$ EUR ≈ 80.130 €
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 2830 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.130 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Белорусија, Vyazovec
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.430 €
Силажен комбајн
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Hrodna
Контактирајте го продавачот
8.918 € BYN 31.660 BYN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Островец, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
23.190 € BYN 82.330 BYN
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Белорусија, Пинск, Брестская Обл
Контактирајте го продавачот
3.070 € BYN 10.900 BYN
Силажен комбајн
Година 2000 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
26.310 € BYN 93.420 BYN
Силажен комбајн
Година 2001 Километража 7500 м/ч Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.710 €
Силажен комбајн
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.640 €
Комбајн за жито
Година Километража 5400 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи