Филтри -

Комбајни од Бугарија

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

73 огласа: Комбајни од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2012 Километража 2481 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2012 Километража 2481 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража 2650 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
398.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 366 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 4378 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 3339 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 445 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 656 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
388.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 699 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
388.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 667 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 1844 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2014 Километража 1681 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 3873 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
315.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.8 м
Година 06/2019 Километража 970 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
42.990 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 4715 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 2019 Километража 1728 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12 м
Година 09/2014 Километража 2183 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12 м
Година 06/2014 Километража 16777215 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.3 м
Година 07/2013 Километража 2351 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 35 км/ч
Година 2013-05-02 Километража 2135 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12 м
Година 05/2016 Километража 1872 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 05/2011 Километража 2675 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Работна брзина 30 км/ч
Година 05/2014 Километража 2344 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12 м
Година 04/2016 Километража 1872 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи