Филтри -

Комбајни од Чешка Република

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Комбајни од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.630 € CZK 1.499.000 CZK
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2006 Километража 7000 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
302.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2020 Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2018 Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
315.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2020 Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
272.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
109.200 € CZK 2.700.000 CZK
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 3642 м/ч Сила
Чехија, Rakovník
Контактирајте го продавачот
72.810 € CZK 1.800.000 CZK
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 25 км/ч
Година 2004 Километража 8983 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Všetaty
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Силажен комбајн
Година 2007 Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се