Филтри -

Комбајни од Франција

Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

81 огласа: Комбајни од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1989 Километража Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
57.083 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
279.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража 1165 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
71.760 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 5200 м/ч Сила
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1979 Километража 2911 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
комбајн за жито New Holland CX860 Moissonneuse Batteuse
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 4342 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2019 Километража 500 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1989 Километража 3400 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
комбајн за жито cx 8090
1
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 2329 м/ч Сила
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 6
Година 05/2021 Километража 1770 м/ч Сила
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2000 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Силажен комбајн
Година 2017 Километража Сила
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
190.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
комбајн за жито Massey Ferguson 40 комбајн за жито Massey Ferguson 40 комбајн за жито Massey Ferguson 40
3
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1990 Километража Сила
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Километража Сила
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2000 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража Сила
Франција, Feuchy
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година 2014 Километража 2681 м/ч Сила
Франција, Fr-32490 Monferran
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2002 Километража 1850 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2001 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2018 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2019 Километража 2790 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2013 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 1270 м/ч Сила
Франција, Aurice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи