Филтри -

Комбајни од Хрватска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Комбајни од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Комбајн за жито
Година 1995 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Комбајн за жито
Година 04/2012 Километража 2265 м/ч Сила
Хрватска, Biljevec
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1993 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1900 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи