Филтри -

Комбајни од Кина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Комбајни од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 1.6 м³ Ширина на опфаќање 2.2 м Висина за истовар 3.08 м Капацитет 25 т/ч
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.8 м Капацитет 21 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1 €
Комбајн за моркови
Ширина на опфаќање 2.2 м Капацитет 20 т/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.340 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 1.6 м³ Ширина на опфаќање 2.2 м Висина за истовар 3.08 м Капацитет 30 т/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за памук
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Hefei Shi
комбајн за памук Case IH 620
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за памук
Година 2015 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2 м Капацитет 20 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се