Филтри -

Комбајни од Летонија

Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

75 огласа: Комбајни од Летонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
комбајн за жито Claas Mercator 70
1
Контактирајте го продавачот
8.349 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Dronningborg 3000
1
Контактирајте го продавачот
7.508 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1986 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито Fortschritt 512
1
Контактирајте го продавачот
12.347 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1987 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Dronningborg 1200
1
Контактирајте го продавачот
4.469 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1975 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Dronningborg 1200
1
Контактирајте го продавачот
4.469 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1975 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360
3
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
силажен комбајн New Holland 525
1
Контактирајте го продавачот
3.293 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
24.711 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1983 Километража 2714 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
7.643 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1981 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 35
1
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1986 Километража 4030 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2008 Километража 3426 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 1997 Километража 3070 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1979 Километража 2848 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
257.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1300 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
387.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 1091 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
247.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.4 м³ Ширина на опфаќање 12.5 м Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1328 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2128 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража 3833 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
545.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 12.3 м Брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража 332 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 2018 Километража 1300 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.32 м
Година 2011 Километража 2749 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2015 Километража 2848 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1669 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14400 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 755 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи