Филтри -

Комбајни од Романија

Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

67 огласа: Комбајни од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
73.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 3674 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража 3784 м/ч Сила
Романија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
167.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2018 Километража 1609 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
69.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 2008 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6300 C
1
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2009 Километража 1390 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6335 C
1
Контактирајте го продавачот
142.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1501 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
368.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 170 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Друг комбајн
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Комбајн за пченка
Година 1995 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за пченка
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Комбајн за жито
Година 2004 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
1.250 € Со вклучен ДДВ
Друг комбајн
Година 2022 Километража Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Комбајн за ореви
Работна брзина 35 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
248.000 €
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 2195 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
168.000 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 2226 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³
Година 2013 Километража 5385 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 1814 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2016 Километража 4778 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
148.999 €
Комбајн за жито
Евро Euro 4
Година 2017 Километража 1950 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
226.000 €
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 2736 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
117.500 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2014 Километража 2532 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
159.900 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 2535 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
479.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража 730 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
299.000 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 1590 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи