Филтри -

Комбајни од Словачка

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

13 огласа: Комбајни од Словачка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2012 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м Брзина 25 км/ч
Година 1991 Километража 6500 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 27 км/ч
Година 2010 Километража 2833 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.2 м
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 1394 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2013 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
1.900 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 1987 Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Силажен комбајн
Евро Euro 1 Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 09/2006 Километража 6000 м/ч Сила
Словачка, Bešeňová
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 27 км/ч
Година 2002 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 9 м Капацитет 18 т/ч Брзина 33 км/ч
Година 04/2006 Километража 4900 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.3 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража Сила
Словачка, Rimavská Sobota
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 10/2014 Километража 2736 м/ч Сила
Словачка, Dolné Vestenice
Контактирајте го продавачот
179.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.3 м
Година 2015 Километража 2700 м/ч Сила
Словачка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи