Филтри -

Комбајни од Словенија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Комбајни од Словенија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работна брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1600 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
385.000 €
Комбајн за моркови
Година 2019 Километража 1887 м/ч Сила
Словенија, Customer
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Брзина 20 км/ч
Година 2010 Километража 1921 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2020 Километража 1714 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2007 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1085 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1860 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража 543 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 1196 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 2370 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 2580 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража 1399 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража 767 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 5627 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 2787 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 16.2 м³
Година 2023 Километража 110 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража 523 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 540 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.33 м³ Брзина 2 км/ч
Година 2014 Километража 3756 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 2450 м/ч Сила
Словенија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи