Филтри -

Комбајни од Турција

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

57 огласа: Комбајни од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за грашок
Ширина на опфаќање 3 м Работна брзина 7 км/ч
Година 07/2020 Километража Сила
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за грашок
Ширина на опфаќање 3 м Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2023 Километража Сила
Турција, Konya
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за грашок
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Капацитет 30 т/ч
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
нови комбајн за тикви TR-2500 нови комбајн за тикви TR-2500 нови комбајн за тикви TR-2500
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Капацитет 15 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Сила
Турција
нови влечен силажен комбајн Çelmak FIXED CORN SILAGE HARVESTER (F-CH 65) нови влечен силажен комбајн Çelmak FIXED CORN SILAGE HARVESTER (F-CH 65)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Капацитет 12 т/ч
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Капацитет 45 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Сила
Турција
нови комбајн за грашок Elibol 2024 нови комбајн за грашок Elibol 2024
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за грашок
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 7 км/ч
Година 01/2024 Километража Сила
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agronetto
нови влечен силажен комбајн Çelmak FOUR ROW,SEQUENCE FREE GRASS & CORN SILAGE HARVESTER (SF-CH-275) нови влечен силажен комбајн Çelmak FOUR ROW,SEQUENCE FREE GRASS & CORN SILAGE HARVESTER (SF-CH-275) нови влечен силажен комбајн Çelmak FOUR ROW,SEQUENCE FREE GRASS & CORN SILAGE HARVESTER (SF-CH-275)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Капацитет 100 т/ч Работна брзина 7 км/ч
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Капацитет 60 т/ч Работна брзина 7 км/ч
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 650 м Капацитет 20 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Капацитет 45 т/ч Работна брзина 4 км/ч
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 210 м
Година Километража Сила
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
комбајн за тикви Şimşek Makina TR1000-TR2500-TR3000 SERİLERİ комбајн за тикви Şimşek Makina TR1000-TR2500-TR3000 SERİLERİ комбајн за тикви Şimşek Makina TR1000-TR2500-TR3000 SERİLERİ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година 01/2017 Километража 24 м/ч Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
нови влечен силажен комбајн
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2.1 м Капацитет 70 т/ч Работна брзина 7 км/ч
Година Километража Сила
Турција, BALIKESİR/KARESİ
нови влечен силажен комбајн  Patoz Makinesi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/ACIGÖL
нови силажен комбајн Hezar Vpack 25-50 Kg Tam Otomatik Silaj Paketleme Makinasi нови силажен комбајн Hezar Vpack 25-50 Kg Tam Otomatik Silaj Paketleme Makinasi
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2024 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се