Филтри -

Комбајни - Узбекистан

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Комбајни - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови влечен силажен комбајн Celikel ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы двухрядный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 1.25 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови влечен силажен комбајн Celikel  ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы однорядный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 0.5 м Капацитет 15 т/ч
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови комбајн за жито FM World WD110PRO нови комбајн за жито FM World WD110PRO
2
Контактирајте го продавачот
34.900 € UZS 470.000.000 UZS
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 1.6 м³
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Иркин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
104.000 € UZS 1.400.000.000 UZS
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи