Филтри -

Комбинирани сеалки

Резултати од пребарување: 837 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

837 огласа: Комбинирани сеалки

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.670 €
Година Километража 54217 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Кобзевка
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Број на редови 24
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
22.646 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Данска, Nykøbing Falster
комбинирана сеалка Güttler Green Master 300 комбинирана сеалка Güttler Green Master 300 комбинирана сеалка Güttler Green Master 300
3
Контактирајте го продавачот
18.300 € PLN 78.000 PLN
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Trzcianka
Контактирајте го продавачот
11.590 € UAH 500.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ічня
Контактирајте го продавачот
38.240 € UAH 1.650.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ічня
комбинирана сеалка Horsch HORSCH ATD 18.35 комбинирана сеалка Horsch HORSCH ATD 18.35 комбинирана сеалка Horsch HORSCH ATD 18.35
3
Контактирајте го продавачот
20.860 € UAH 900.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ічня
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.100 €
Број на редови 232 Простор помеѓу редови 190 мм Капацитет 100 ха/час Капацитет на резервоар 8105 л Потребна сила на трактор 352 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 12.194 м
Украина, Чаусове Друге
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 17 мм Капацитет на резервоар 4000 л Потребна сила на трактор 275 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Lutsk
комбинирана сеалка Väderstad RAPID 600S
1
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
аукција 16.000 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Pasvalys
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 48 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 5100 л Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 125 мм Работни часови 8970 ха/час Капацитет на резервоар 6000 л Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 14 км/ч Големина на гуми 190/95x15
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови комбинирана сеалка Amazone Cirrus 4-6 м Акция!!! нови комбинирана сеалка Amazone Cirrus 4-6 м Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Број на редови 24
Година 1993 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 300 л
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
29.831 €
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 885 л
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 34,51 € SEK 400 SEK
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Skövde
аукција 17,25 € SEK 200 SEK
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
65.050 € UAH 2.807.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
10.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
48.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 32
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 837 огласа
Прикажи