Филтри -

Комбинирани сеалки Horsch

Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

101 огласа: Комбинирани сеалки Horsch

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 93.880 €
Број на редови 52 Потребна сила на трактор 215290 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 06/2014 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Минская область
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
76.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 60 Простор помеѓу редови 150 мм Длабочина на сеење 60 мм Капацитет на резервоар 50006040 л Резервоар за ѓубриво 3000 л Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Полковничье
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 167 мм Работни часови 4716 ха/час Капацитет на резервоар 60006040 л Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Полковничье
нови комбинирана сеалка Horsch Pronto 9 DC нови комбинирана сеалка Horsch Pronto 9 DC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 60
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Полковничье
нови комбинирана сеалка Horsch Pronto 4 DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 143 мм
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Полковничье
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Ирска, Borris
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
72.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 3958 м/ч Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
31.610 € GBP 27.000 GBP
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
114.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови 7600 ха/час Потребна сила на трактор 360 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
аукција 17.250 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
59.990 €
Број на редови 40
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови 1100 ха/час
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Број на редови 20 Капацитет на резервоар 900 л
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 20 Простор помеѓу редови 150 мм Работни часови 2246 ха/час Капацитет на резервоар 2800 л Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2011 Километража 2246 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
167.500 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
85.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
118.900 €
Број на редови 40
Година 2023 Километража 244 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
26.999 €
Година 2005 Километража 8697 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Број на редови 40 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 4000 л ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Број на редови 28 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 2800 л ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Stęszew
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се