Филтри -

Комбинирани сеалки Mzuri

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Комбинирани сеалки Mzuri

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
115.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 36 мм Работни часови 400 ха/час Капацитет на резервоар 3600 л Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Novgorodka
комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL 4T комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL 4T комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL 4T
3
Контактирајте го продавачот
70.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 36 мм Работни часови 3250 ха/час Капацитет на резервоар 3400 л Резервоар за ѓубриво 1360 л Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Novgorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови 2770 ха/час
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL IPass 624 комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL IPass 624 комбинирана сеалка Mzuri PRO-TIL IPass 624
3
Контактирајте го продавачот
160.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 250 мм Капацитет на резервоар 5000 л Резервоар за ѓубриво 2000 л Потребна сила на трактор 260 кс Работна брзина 18 км/ч
Година 2022 Километража 150 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 9 Работни часови 1098 ха/час Капацитет на резервоар 3600 л Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 36 мм Работни часови 270 ха/час Капацитет на резервоар 3400 л Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
104.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража 250 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4Т Select нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4Т Select нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4Т Select
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 24 мм Капацитет на резервоар 3600 л Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белорусија, Ashmyany
нови комбинирана сеалка Mzuri Mzuri Pro-Til 6Т Select нови комбинирана сеалка Mzuri Mzuri Pro-Til 6Т Select нови комбинирана сеалка Mzuri Mzuri Pro-Til 6Т Select
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 17 Капацитет на резервоар 5000 л Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Белорусија, Ashmyany
нови комбинирана сеалка Mzuri Xzact
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 116 Простор помеѓу редови 24 мм Капацитет на резервоар 3600 л Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белорусија, Ashmyany
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
139.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4T нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4T нови комбинирана сеалка Mzuri Pro-Til 4T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 243 мм Капацитет на резервоар 3600 л Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Ashmyany
Контактирајте го продавачот
119.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 11 Работни часови 1112 ха/час Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
41.090 € GBP 35.000 GBP
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
45.790 € GBP 39.000 GBP
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
комбинирана сеалка Mzuri Pro Til 3T комбинирана сеалка Mzuri Pro Til 3T комбинирана сеалка Mzuri Pro Til 3T
3
Контактирајте го продавачот
58.500 US$ EUR ≈ 53.900 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
комбинирана сеалка Mzuri Pro Til 3T
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
58.500 US$ EUR ≈ 53.900 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 82.000 €
No-Till No-Till
Година 02/2018 Километража 20000 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Зарічне
Контактирајте го продавачот
131.000 US$ EUR ≈ 120.700 €
Број на редови 116 Простор помеѓу редови 24 мм Капацитет на резервоар 3600 л Резервоар за ѓубриво 1500 л Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белорусија, Шчучын
комбинирана сеалка Mzuri Pro Til 4 T комбинирана сеалка Mzuri Pro Til 4 T комбинирана сеалка Mzuri Pro Til 4 T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 11
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
83.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 360 мм Длабочина на сеење 100 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2013 Километража 3000 м/ч Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
103.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 360 мм Длабочина на сеење 100 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2017 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
No-Till No-Till
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ovruch
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Број на редови 11 Простор помеѓу редови 360 мм
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Vrublivka
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи