Филтри -

Комбинирани сеалки Pöttinger

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

55 огласа: Комбинирани сеалки Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Број на редови 24
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 24
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
комбинирана сеалка Pöttinger TERRASEM 6м, с МИНЕРАЛЬНЫМИ БАКАМИ
1
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.890 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Број на редови 24
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
104.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2018 Километража 6173 м/ч Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
112.800 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 12 мм Работни часови 700 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2017 Километража 240 м/ч Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
72.000 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 12 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
46.680 € PLN 199.000 PLN
Работни часови 7100 ха/час No-Till No-Till ISOBUS ISOBUS
Година 2014 Километража 800 м/ч Ширина на опфаќање 8 м
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
28.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 24
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
комбинирана сеалка Pöttinger TERRASEM C 4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
комбинирана сеалка Pöttinger TERRASEM C 8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Kyiv
комбинирана сеалка Pöttinger TERRASEM C 6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-08393 Meerane
Контактирајте го продавачот
99.900 €
Број на редови 48
Година 2022 Километража 1360 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Schwaförden
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Kyiv
комбинирана сеалка Pöttinger Terrasem CV4000DZ 500 га комбинирана сеалка Pöttinger Terrasem CV4000DZ 500 га комбинирана сеалка Pöttinger Terrasem CV4000DZ 500 га
3
Контактирајте го продавачот
106.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 220 кс ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2022 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
16.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 150 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 3000 л
Година 2013 Километража 1200 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
45.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 25
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
комбинирана сеалка Pöttinger Terrasem C 9 С МИНЕРАЛЬНЫМИ БАКАМИ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи