Филтри -

Комбинирани сеалки Väderstad

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

59 огласа: Комбинирани сеалки Väderstad

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
аукција 17,19 € SEK 200 SEK
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција 17,19 € SEK 200 SEK
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.900 €
Број на редови 64 Простор помеѓу редови 125 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Километража 1050 м/ч Ширина на опфаќање 4 м
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 125 мм Работни часови 8970 ха/час Капацитет на резервоар 6000 л Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 14 км/ч Големина на гуми 190/95x15
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
14.990 € PLN 64.000 PLN
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Капацитет на резервоар 800 л
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
43.900 €
Капацитет 3340 ха/час Капацитет на резервоар 3740 л
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 34.160 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
комбинирана сеалка Väderstad Rapid 800 S
1
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Романија
комбинирана сеалка Väderstad Rapid 800 S
1
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Романија
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.850 €
Година 2013 Километража 2 м/ч Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
ISOBUS ISOBUS
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Естонија, Kalbuse
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.850 €
Година 07/2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.700 €
Број на редови 64 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 2000 л
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Рокитнянський р-н с.Насташка
Контактирајте го продавачот
22.115 €
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
31.499 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 20 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
53.480 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
36.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 48 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 3100 л
Година 2006 Километража 10723 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет 3 ха/час Работна брзина 20 км/ч
Година 08/2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Андрушевка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 3264 Простор помеѓу редови 25125 мм Капацитет 8830 ха/час Капацитет на резервоар 6 л
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
48.990 €
Капацитет 15900 ха/час
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи