Филтри -

Компири копачи

Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

96 огласа: Компири копачи, машини за вадење компир

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Вид
аукција 610,40 € SEK 7.100 SEK
Тип за трактор
Година 2023 Километража Вид
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
69.900 €
Број на редови 1
Година 2017 Километража Вид
Германија, Bockel - Gyhum
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
84.000 €
Број на редови 1
Година 2021 Километража Вид
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.725 €
Година 01/1990 Километража Вид
Украина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1995 Километража Вид
Шведска, Jönköping
Контактирајте го продавачот
524,80 € PLN 2.240 PLN
Година Километража Вид
Полска, Kacice
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Година Километража Вид
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Година 2011 Километража Вид
Данска, Varde
Контактирајте го продавачот
1.106 € RON 5.500 RON
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 625 мм Потребна сила на трактор 25 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Тип за трактор Земја на производство Полска
Година 2023 Километража Вид
Романија, Caras-Severin
Контактирајте го продавачот
57.800 €
Година 2021 Километража Вид
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
4.615 € PLN 19.700 PLN
Ширина на опфаќање 1.5 м Длабочина на копање 200 мм Број на редови 2 Простор помеѓу редови 625 мм Потребна сила на трактор 50 кс Работна брзина 5 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Тип за мини трактор Земја на производство Полска
Година 2024 Километража Вид транспортерска
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
компир копач Miedema Pumpe 40 Liter/min
1
Контактирајте го продавачот
239 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Вид
Германија, Wegberg
Контактирајте го продавачот
214.800 €
Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година 2020 Километража Вид
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
5.810 € PLN 24.800 PLN
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 50 кс
Година Километража Вид
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.208 € PLN 26.500 PLN
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 55 кс
Година Километража Вид
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.615 € PLN 19.700 PLN
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 50 кс
Година Километража Вид
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.154 € PLN 22.000 PLN
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 55 кс
Година Километража Вид
Полска, Nowa Dąbia
нови компир копач Bomet Z656 przenośnikowa (1-rzędowa) Upus нови компир копач Bomet Z656 przenośnikowa (1-rzędowa) Upus
2
Контактирајте го продавачот
1.312 € PLN 5.600 PLN
Број на редови 1 Потребна сила на трактор 25 кс
Година Километража Вид
Полска, Nowa Dąbia
нови компир копач Bomet Z655/1 wibracyjna (wyrzut do tyłu) Ursa нови компир копач Bomet Z655/1 wibracyjna (wyrzut do tyłu) Ursa нови компир копач Bomet Z655/1 wibracyjna (wyrzut do tyłu) Ursa
3
Контактирајте го продавачот
866,80 € PLN 3.700 PLN
Длабочина на копање 200 мм Број на редови 1 Потребна сила на трактор 10 кс
Година Километража Вид
Полска, Nowa Dąbia
нови компир копач Bomet Z655 wibracyjna (wyrzut na bok) Ursa нови компир копач Bomet Z655 wibracyjna (wyrzut na bok) Ursa
2
Контактирајте го продавачот
1.347 € PLN 5.750 PLN
Длабочина на копање 200 мм Број на редови 1 Потребна сила на трактор 10 кс
Година Километража Вид
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Вид
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
1.218 € PLN 5.200 PLN
Година 2023 Километража Вид
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
6.161 € PLN 26.300 PLN
Година 2023 Километража Вид
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
4.568 € PLN 19.500 PLN
Година 2023 Километража Вид
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
866,80 € PLN 3.700 PLN
Година 2023 Километража Вид
Полска, Bialystok
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи