Филтри -

Корпи за силажа Inter-Tech

Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

109 огласа: Корпи за силажа Inter-Tech

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
880 € Без ДДВ
Нето тежина 158 кг
Година Должина 1800 мм Ширина на опфаќање
Полска, Zabłudów
Контактирајте го продавачот
1.745 € Без ДДВ
Зафатнина 1.8 м³
Година Должина Ширина на опфаќање
Полска, Zabłudów
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Година Должина Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Zabłudów
нови корпа за силажа Inter-Tech
1
Контактирајте го продавачот
2.440 € Без ДДВ
Година Должина Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Zabłudów
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Година Должина Ширина на опфаќање
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Bv Broekland
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Година Должина Ширина на опфаќање
Холандија, Broekland
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK33
1
Контактирајте го продавачот
1.335 € PLN 5.740 PLN
Носивост 400 кг Нето тежина 215 кг Зафатнина 0.4 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1.3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK31
1
Контактирајте го продавачот
1.215 € PLN 5.225 PLN
Носивост 500 кг Нето тежина 205 кг Зафатнина 0.5 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1.4 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK34
1
Контактирајте го продавачот
1.484 € PLN 6.380 PLN
Носивост 450 кг Нето тежина 230 кг Зафатнина 0.45 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK27
1
Контактирајте го продавачот
1.205 € PLN 5.180 PLN
Носивост 300 кг Нето тежина 185 кг Зафатнина 0.3 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1.4 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK32
1
Контактирајте го продавачот
1.174 € PLN 5.050 PLN
Носивост 350 кг Нето тежина 190 кг Зафатнина 1.1 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1.1 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK29
1
Контактирајте го продавачот
1.046 € PLN 4.500 PLN
Носивост 350 кг Нето тежина 175 кг Зафатнина 0.35 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK26
1
Контактирајте го продавачот
1.137 € PLN 4.890 PLN
Носивост 280 кг Нето тежина 175 кг Зафатнина 0.28 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1.3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK21
1
Контактирајте го продавачот
3.874 € PLN 16.660 PLN
Носивост 1200 кг Нето тежина 605 кг Зафатнина 1.2 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 2000 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK30
1
Контактирајте го продавачот
1.126 € PLN 4.840 PLN
Носивост 420 кг Нето тежина 190 кг Зафатнина 0.42 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK25
1
Контактирајте го продавачот
1.093 € PLN 4.700 PLN
Носивост 260 кг Нето тежина 160 кг Зафатнина 0.26 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK28
1
Контактирајте го продавачот
944,10 € PLN 4.060 PLN
Носивост 300 кг Нето тежина 165 кг Зафатнина 0.3 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 0.9 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK16
1
Контактирајте го продавачот
822 € PLN 3.535 PLN
Носивост 900 кг Нето тежина 173 кг
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 2000 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK20
1
Контактирајте го продавачот
879 € PLN 3.780 PLN
Носивост 900 кг Нето тежина 182 кг
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 2000 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK24
1
Контактирајте го продавачот
1.030 € PLN 4.430 PLN
Носивост 240 кг Нето тежина 150 кг Зафатнина 0.24 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1.1 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK23
1
Контактирајте го продавачот
4.281 € PLN 18.410 PLN
Носивост 1600 кг Нето тежина 670 кг Зафатнина 1.6 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 2400 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK19
1
Контактирајте го продавачот
805,80 € PLN 3.465 PLN
Носивост 800 кг Нето тежина 167 кг
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1800 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK18
1
Контактирајте го продавачот
754,60 € PLN 3.245 PLN
Носивост 700 кг Нето тежина 152 кг
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1500 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK22
1
Контактирајте го продавачот
4.069 € PLN 17.500 PLN
Носивост 1400 кг Нето тежина 640 кг Зафатнина 1.4 м³
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 2200 м
Полска, Nowa Dąbia
нови корпа за силажа Inter-Tech SWK17
1
Контактирајте го продавачот
715,10 € PLN 3.075 PLN
Носивост 600 кг Нето тежина 137 кг
Година 2024 Должина Ширина на опфаќање 1200 м
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи