Филтри -

Косачка со климатик Claas

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Косачка со климатик Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Потребна сила на трактор 480 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
26.990 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Година Километража Ширина на опфаќање 3.1 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.290 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сокільники
Контактирајте го продавачот
аукција 1.600 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3.1 м
Германија, Cloppenburg
косачка со климатик Claas dico 3050tc косачка со климатик Claas dico 3050tc косачка со климатик Claas dico 3050tc
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Ternopil
косачка со климатик Claas Disco 1100 c
1
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 489 м/ч Ширина на опфаќање 1070 м
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
22.587 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8500 м
Германија, Fürstenstein
косачка со климатик Claas Disco 3500 C Contour
1
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Германија, Meppen
косачка со климатик Claas DISCO 3100 FC PROFIL (E)
1
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 800 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
косачка со климатик Claas Disco 9300 C + 3100 FC DUO косачка со климатик Claas Disco 9300 C + 3100 FC DUO косачка со климатик Claas Disco 9300 C + 3100 FC DUO
3
Контактирајте го продавачот
12.650 € BYN 45.000 BYN
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Белорусија, Квасoўка
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Lage
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Lage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Salzkotten
Контактирајте го продавачот
5.100 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
4.858 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Германија, Fürstenstein
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи