Филтри -

Косачка со климатик Krone

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Косачка со климатик Krone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 5.855 € SEK 66.000 SEK
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
104.500 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
31.400 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.960 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.811 € CZK 119.000 CZK
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 8.94 м
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
2.390 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.551 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Фарбоване
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 481 м/ч Ширина на опфаќање 3.2 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
нови косачка со климатик Krone Easycut 3210 CRi нови косачка со климатик Krone Easycut 3210 CRi
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Harsum
косачка со климатик Krone AMT 323 косачка со климатик Krone AMT 323 косачка со климатик Krone AMT 323
3
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8.7 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
38.571 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Straubing
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи