Филтри -

Косачка со климатик Pöttinger

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Косачка со климатик Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
косачка со климатик Pöttinger косачка со климатик Pöttinger косачка со климатик Pöttinger
3
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија
Контактирајте го продавачот
аукција 18.050 € SEK 210.000 SEK
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Järvsö
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
83.700 €
Година 2022 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
1.950 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 2.613 € DKK 19.500 DKK
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3200 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
косачка со климатик Pöttinger Novacat 3007 TRC косачка со климатик Pöttinger Novacat 3007 TRC косачка со климатик Pöttinger Novacat 3007 TRC
3
Контактирајте го продавачот
21.320 € UAH 920.000 UAH
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
3.277 €
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mindelheim
Контактирајте го продавачот
9.520 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2.65 м
Германија, Dinkelsbühl
косачка со климатик Pöttinger Novacat 305 H CRW косачка со климатик Pöttinger Novacat 305 H CRW косачка со климатик Pöttinger Novacat 305 H CRW
3
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Словачка, Hlohovec
Контактирајте го продавачот
83.700 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kruckow
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 07/2021 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Włosienica
косачка со климатик Pöttinger косачка со климатик Pöttinger
2
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
косачка со климатик Pöttinger косачка со климатик Pöttinger
2
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
косачка со климатик Pöttinger GEBR. NOVACAT 8600  M
1
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 8.6 м
Германија, Hartmannsdorf
косачка со климатик Pöttinger NOVACAT 301 ALPHA ED PRO
1
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.05 м
Германија, Obertraubling
косачка со климатик Pöttinger NOVACAT A10 ED COLLECTOR
1
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 242 м/ч Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Австрија, Redlham
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи