Филтри -

Косачки

Резултати од пребарување: 2193 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2193 огласа: Косачки, косилки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.8 м
Година 2008 Тип Тип
Германија, Albersdorf
косачка со климатик Stoll GD 3205
1
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2008 Тип Тип
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2015 Тип Тип
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2022 Тип Тип за трактор
Франција, Fr-68640 Muespach
Контактирајте го продавачот
1.805 € PLN 7.700 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.35 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 20 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.805 € PLN 7.700 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.35 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 14 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.931 € PLN 12.500 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.35 м Потребна сила на трактор 18 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.51 м
Година 2014 Тип Тип за трактор
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
2.321 € PLN 9.900 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.85 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Talex Eco Cut 2,10m podnoszona hydraulicznie нови ротациона косачка Talex Eco Cut 2,10m podnoszona hydraulicznie нови ротациона косачка Talex Eco Cut 2,10m podnoszona hydraulicznie
3
Контактирајте го продавачот
3.962 € PLN 16.900 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.1 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.805 € PLN 7.700 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.35 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 30 кс
Година Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.087 € PLN 8.900 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.65 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
ротациона косачка Claas Disco 3150
1
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2019 Тип закачена Тип за трактор
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
6.917 € PLN 29.500 PLN
Друга косачка
Ширина на опфаќање 3 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.479 € PLN 31.900 PLN
Друга косачка
Ширина на опфаќање 3.2 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.221 €
Ротациона косачка
Година 2010 Тип Тип
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
5.310 €
Ротациона косачка
Година 2009 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Ротациона косачка
Година 2010 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.096 € PLN 26.000 PLN
Друга косачка
Ширина на опфаќање 2.6 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Ротациона косачка
Година 2020 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.017 €
Ротациона косачка
Година 2011 Тип Тип
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
6.105 €
Ротациона косачка
Година 2018 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ротациона косачка
Година 2009 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ротациона косачка
Година 2012 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.548 €
Ротациона косачка
Година 2010 Тип Тип
Австрија, At-4522 Sierning
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2193 огласа
Прикажи
Претплати се