Филтри -

Косачки Fella

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

72 огласа: Косачки Fella

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2012 Тип Тип
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 1997 Тип Тип
Германија, Nienburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ротациона косачка
Година 2015 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
1.405 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2 м
Година Тип Тип
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.55 м
Година 2002 Тип Тип
Холандија, Heukelum
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.1 м
Година 2015 Тип Тип за трактор
Холандија, Genemuiden
Контактирајте го продавачот
6.726 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2012 Тип Тип за трактор
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
13.090 €
Ротациона косачка
Година 2008 Тип Тип
Германија, Hamburg
аукција 466,70 € SEK 5.400 SEK
Ротациона косачка
Година 2004 Тип Тип
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.2 м
Година 2013 Тип влечна Тип за трактор
Холандија, Genemuiden
Контактирајте го продавачот
9.150 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2017 Тип Тип
Холандија, Genemuiden
аукција 43,22 € SEK 500 SEK
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип Тип
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
3.756 € PLN 16.000 PLN
Ротациона косачка
Година 2013 Тип Тип
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
2.800 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Капацитет 2.7 ха/час
Година 1996 Тип Тип
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
5.100 €
Ротациона косачка
Година 2016 Тип Тип за трактор
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Ротациона косачка
Година 2015 Тип Тип
Германија, Hamburg
нови ротациона косачка Fella Radon 2940 FP-V нови ротациона косачка Fella Radon 2940 FP-V
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.86 м Број на ротори 4 Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Тип закачена Тип за трактор
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2007 Тип Тип
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 8.3 м
Година 2016 Тип Тип
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Ротациона косачка
Година 2020 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2022 Тип Тип
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
ротациона косачка Fella SM 310
1
Контактирајте го продавачот
аукција 1.900 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2004 Тип Тип
Германија
Контактирајте го продавачот
9.520 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2014 Тип Тип
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
5.516 € PLN 23.500 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2011 Тип закачена Тип за трактор
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
5.042 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.85 м
Година 2014 Тип Тип
Германија, Ankum
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се