Филтри -

Косачки Krone

Резултати од пребарување: 138 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

138 огласа: Косачки Krone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.700 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Косачка со климатик
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wijhe
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.361 €
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 41 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.042 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.100 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 4.04 м Број на ротори 5 Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2021 Тип Тип
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косачка со климатик
Година 2024 Тип Тип
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ротациона косачка
Година Тип закачена Тип за трактор
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.2 м
Година 2015 Тип Тип
Германија, 49757 Werlte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 10 м Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2022 Тип Тип
Германија, Rollwitz
Контактирајте го продавачот
1.596 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.7 м
Година 2006 Тип Тип за трактор
Германија, Westerstede
ротациона косачка Krone GEBR. EASYCUT F320 G 2 KRONE M
1
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.2 м
Година Тип Тип
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2023 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ротациона косачка
Година 2002 Тип Тип
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.941 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.65 м
Година 2005 Тип Тип
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
73.110 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 8.7 м
Година 2022 Тип закачена Тип за трактор
Германија, Westerstede
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ротациона косачка
Година 2008 Тип Тип
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
6.303 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2012 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2017 Тип Тип
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2016 Тип Тип
Германија, De-49456 Bakum
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 10 м
Година 2020 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.130 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 9.7 м
Година 2014 Тип закачена Тип за трактор
Германија, Westerstede
аукција 5.855 € SEK 66.000 SEK
Косачка со климатик
Година 2008 Тип Тип
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.16 м Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година 2019 Тип закачена Тип за трактор
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
104.500 €
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 10 м
Година 2022 Тип Тип
Германија, Kunde
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 138 огласа
Прикажи