Филтри -

Косачки SaMASZ

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

39 огласа: Косачки SaMASZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 9.4 м
Година 2023 Тип Тип
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.4 м
Година 2023 Тип Тип
Холандија, Vriezenveen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година Тип Тип
Холандија, Middelburg
нови ротациона косачка SaMASZ Samba 240 / 280
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.220 € PLN 26.500 PLN
Ротациона косачка
Година 2024 Тип закачена Тип за трактор
Полска, Podegrodzie
нови ротациона косачка SaMASZ нови ротациона косачка SaMASZ
2
Контактирајте го продавачот
3.873 € PLN 16.500 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.1 м
Година 2024 Тип Тип за трактор
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
9.990 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип Тип
Австрија, Eberschwang
нови ротациона косачка SaMASZ XT-F 342
1
Контактирајте го продавачот
10.990 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.4 м
Година Тип Тип за трактор
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
15.350 € Без ДДВ
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 2.6 м
Година 2021 Тип Тип
Шпанија, Peñaranda de Bracamonte
Контактирајте го продавачот
32.520 € KZT 15.520.000 KZT
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 3.5 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Тип влечна Тип за трактор
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
16.600 € KZT 7.923.000 KZT
Друга косачка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 3.5 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Тип закачена Тип за трактор
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
12.360 € KZT 5.900.000 KZT
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.6 м Капацитет 3 ха/час Број на ротори 6 Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 60 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Тип закачена Тип за трактор
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 9.4 м
Година 2021 Тип Тип
Германија, Ragow/Merz OT Ragow
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.4 м
Година Тип Тип за трактор
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.8 м
Година Тип Тип за трактор
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 9.1 м
Година Тип Тип за трактор
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип Тип
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2020 Тип Тип за трактор
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
7.857 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2 м
Година 2022 Тип Тип за трактор
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1 м
Година 2022 Тип Тип за трактор
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.091 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2022 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.6 м
Година 2017 Тип закачена Тип за трактор
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година Тип Тип
Холандија, Middelburg
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Тип
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.408 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.9 м Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 82 кс
Година 12/2010 Тип Тип
Белорусија, Kobryn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се