Филтри -

Култиватори

Резултати од пребарување: 1655 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1655 огласа: Култиватори

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
аукција 8,68 € SEK 100 SEK
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
нови култиватор HERMES нови култиватор HERMES
2
Контактирајте го продавачот
644,90 € PLN 2.750 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 1.8 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови култиватор Dziekan Apollo 28
1
Контактирајте го продавачот
2.158 € PLN 9.200 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.4 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Година 2004 Ширина на опфаќање 5.7 м Длабочина на обработка
Германија, 17094 Pragsdorf
нови култиватор Orion
1
Контактирајте го продавачот
2.029 € PLN 8.650 PLN
Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Rol/Ex Starre Querschneideregge, hydraulisch klappbar нови култиватор Rol/Ex Starre Querschneideregge, hydraulisch klappbar нови култиватор Rol/Ex Starre Querschneideregge, hydraulisch klappbar
3
Контактирајте го продавачот
11.870 € PLN 50.600 PLN
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 40 мм
Полска, Nądnia
нови култиватор POT16C
1
Контактирајте го продавачот
1.173 € PLN 5.000 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 1.6 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan ROLMAPOL
1
Контактирајте го продавачот
515,90 € PLN 2.200 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Orion нови култиватор Orion нови култиватор Orion
3
Контактирајте го продавачот
1.395 € PLN 5.950 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.1 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор HERMES 2,8 m нови култиватор HERMES 2,8 m
2
Контактирајте го продавачот
750,50 € PLN 3.200 PLN
Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.8 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan  SMOK AS18-30 K3SZ2
1
Контактирајте го продавачот
3.870 € PLN 16.500 PLN
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.2 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Herkules
1
Контактирајте го продавачот
3.131 € PLN 13.350 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan
1
Контактирајте го продавачот
445,60 € PLN 1.900 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Herkules нови култиватор Herkules
2
Контактирајте го продавачот
2.111 € PLN 9.000 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор HERMES
1
Контактирајте го продавачот
985 € PLN 4.200 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор HERMES нови култиватор HERMES
2
Контактирајте го продавачот
820,80 € PLN 3.500 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 2.4 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
5.995 € UAH 265.000 UAH
Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 50 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
4.138 € UAH 182.900 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 120 мм
Украина, Кропивницький
нови култиватор Orion нови култиватор Orion нови култиватор Orion
3
Контактирајте го продавачот
1.407 € PLN 6.000 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор RolMapol
1
Контактирајте го продавачот
4.456 € PLN 19.000 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan NEO 13 REG нови култиватор Dziekan NEO 13 REG нови култиватор Dziekan NEO 13 REG
3
Контактирајте го продавачот
668,40 € PLN 2.850 PLN
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.3 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Jaguar  LUX
1
Контактирајте го продавачот
1.970 € PLN 8.400 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan NEO нови култиватор Dziekan NEO
2
Контактирајте го продавачот
562,60 € PLN 2.399 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор APOLLO na kołach 1,8 - 3,2 m ROLMAPOL нови култиватор APOLLO na kołach 1,8 - 3,2 m ROLMAPOL нови култиватор APOLLO na kołach 1,8 - 3,2 m ROLMAPOL
3
Контактирајте го продавачот
1.325 € PLN 5.650 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan  Apollo нови култиватор Dziekan  Apollo
2
Контактирајте го продавачот
1.993 € PLN 8.500 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.8 м Длабочина на обработка
Полска, Słupia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1655 огласа
Прикажи