Филтри -

Култиватори Amazone

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

38 огласа: Култиватори Amazone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Година 2005 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Heinbockel-Hagenah
култиватор Amazone cenio 3000 super култиватор Amazone cenio 3000 super
2
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 2021 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Година 2009 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
51.900 €
Година 2016 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 2010 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
37.470 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 2009 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, De-54516 Wittlich
култиватор Amazone CENIO 3000
1
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
16.130 € Без ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Ladbergen
Контактирајте го продавачот
8.400 US$ EUR ≈ 7.885 €
Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2009 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка 350 мм
Украина, Тарасівка
култиватор Amazone cenius 4003-2 култиватор Amazone cenius 4003-2
2
Контактирајте го продавачот
31.848 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, De-56642 Kruft
култиватор Amazone cenius 4003-2 култиватор Amazone cenius 4003-2
2
Контактирајте го продавачот
31.848 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
култиватор Amazone Cenius 6003 култиватор Amazone Cenius 6003 култиватор Amazone Cenius 6003
3
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Година 2013 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Година 2015 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 22.430 €
Година 2010 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Белорусија, Гродна
култиватор Amazone Terraflex 3000 култиватор Amazone Terraflex 3000 култиватор Amazone Terraflex 3000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 3000 м Длабочина на обработка 250 мм
Чехија, Protivín
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Година 2017 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Франција, Fr-55100 Verdun
култиватор Amazone CENIUS 4000 + 3 КОМПЛЕКТА ЛАП култиватор Amazone CENIUS 4000 + 3 КОМПЛЕКТА ЛАП култиватор Amazone CENIUS 4000 + 3 КОМПЛЕКТА ЛАП
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
нови култиватор Amazone Cobra 7000-2TX нови култиватор Amazone Cobra 7000-2TX
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 07/2008 Ширина на опфаќање 4500 м Длабочина на обработка 200 мм
Украина, Boryspil
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Година 2013 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Година 2003 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се