Филтри -

Култиватори Bomet

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Култиватори Bomet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Контактирајте го продавачот
2.416 € PLN 10.300 PLN
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.791 € PLN 11.900 PLN
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.470 € PLN 10.530 PLN
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.092 € PLN 8.920 PLN
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.146 € PLN 9.150 PLN
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.425 € PLN 14.600 PLN
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.956 € PLN 12.600 PLN
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.748 € PLN 7.450 PLN
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.076 € PLN 8.850 PLN
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.396 € PLN 5.950 PLN
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
359,20 € UAH 15.500 UAH
Година Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Контактирајте го продавачот
1.185 € PLN 5.050 PLN
Потребна сила на трактор 75 кс
Година Ширина на опфаќање 3.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.091 € PLN 4.650 PLN
Потребна сила на трактор 68 кс
Година Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.009 € PLN 4.300 PLN
Потребна сила на трактор 68 кс
Година Ширина на опфаќање 3.2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
950 € PLN 4.050 PLN
Потребна сила на трактор 62 кс
Година Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
821 € PLN 3.500 PLN
Потребна сила на трактор 58 кс
Година Ширина на опфаќање 2.8 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
867,90 € PLN 3.700 PLN
Потребна сила на трактор 48 кс
Година Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
680,30 € PLN 2.900 PLN
Потребна сила на трактор 35 кс
Година Ширина на опфаќање 2.1 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
750,60 € PLN 3.200 PLN
Потребна сила на трактор 45 кс
Година Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
586,40 € PLN 2.500 PLN
Потребна сила на трактор 31 кс
Година Ширина на опфаќање 1.8 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
985,20 € PLN 4.200 PLN
Потребна сила на трактор 61 кс
Година Ширина на опфаќање 2.8 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
633,40 € PLN 2.700 PLN
Потребна сила на трактор 34 кс
Година Ширина на опфаќање 1.7 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
750,60 € PLN 3.200 PLN
Потребна сила на трактор 38 кс
Година Ширина на опфаќање 2.1 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.255 € PLN 5.350 PLN
Потребна сила на трактор 40 кс
Година Ширина на опфаќање 1.8 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови култиватор Bomet Apus U865/8 2,6m ze zgrzebłem нови култиватор Bomet Apus U865/8 2,6m ze zgrzebłem
2
Контактирајте го продавачот
3.354 € PLN 14.300 PLN
Потребна сила на трактор 82 кс
Година Ширина на опфаќање 2.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи