Филтри -

Култиватори Horsch

Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

99 огласа: Култиватори Horsch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
култиватор Horsch Tiger FG 7.5 култиватор Horsch Tiger FG 7.5 култиватор Horsch Tiger FG 7.5
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Година 1998 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Goldberg
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 2017 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Големина на гуми 550/45-22.5
Година 2019 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Година 2012 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година 2004 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 3 мм
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 2017 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
10.051 €
Година 2009 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2010 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.619 €
Година 2011 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
култиватор Horsch terrano 3 fx m10 култиватор Horsch terrano 3 fx m10
2
Контактирајте го продавачот
18.431 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Австрија, At-7123 Mönchhof
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.740 €
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 07/2014 Ширина на опфаќање 7 м Длабочина на обработка
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Година 2012 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Година 2020 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2012 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Година 2015 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Kruckow
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Година 2003 Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2004 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Година 2008 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 6.200 € Без ДДВ
Година 2003 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Литванија, Šiauliai
култиватор Horsch Cruiser 4 SL
1
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Година 2019 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Романија
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Големина на гуми 550/45 - 22.5
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
15.700 US$ EUR ≈ 14.480 €
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2012 Ширина на опфаќање 11.7 м Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи