Филтри -

Култиватори Kverneland

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Култиватори Kverneland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Година 2018 Ширина на опфаќање 6.18 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
8.685 € PLN 37.000 PLN
Година 2004 Ширина на опфаќање 4.5 м Длабочина на обработка
Полска, Cekcyn
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција аукција
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Холандија, BORSSELE
нови култиватор Kverneland PACKERWALS D575 EURO 3 meter нови култиватор Kverneland PACKERWALS D575 EURO 3 meter нови култиватор Kverneland PACKERWALS D575 EURO 3 meter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
аукција 26,81 € DKK 200 DKK
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Данска, Aars
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Година 1996 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Liebenwalde
култиватор Kverneland ENDURO P 5000 T MIT FAHRWERK
1
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање 4.9 м Длабочина на обработка
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
култиватор Kverneland qualidisc 4001 f култиватор Kverneland qualidisc 4001 f
2
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Франција, Fr-62136 Richebourg
култиватор Kverneland ENDURO 4000 F
1
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Година 2016 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година 2006 Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Година 2000 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка 3 мм
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Година 2012 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Година 2021 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
нови култиватор Kverneland TURBO 5000 F
1
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Hövelhof
Контактирајте го продавачот
9.900 US$ EUR ≈ 9.294 €
Година 2011 Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка
Украина, Несвіч
Контактирајте го продавачот
4.723 € UAH 200.000 UAH
Година 2007 Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка
Украина, Фарбоване
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
16.990 €
Година 2008 Ширина на опфаќање 4.6 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
нови култиватор Kverneland Enduro Pro 3000 нови култиватор Kverneland Enduro Pro 3000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Година 2018 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
4.723 € UAH 200.000 UAH
Година 2007 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Фарбоване
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се