Филтри -

Култиватори Wil-Rich

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

17 огласа: Култиватори Wil-Rich

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.680 €
Година Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.510 €
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Ширина на опфаќање 11.8 м Длабочина на обработка
Украина, Кировоград
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.900 US$ EUR ≈ 21.120 €
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.670 €
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2013 Ширина на опфаќање 12 м Длабочина на обработка
Украина, Кировоград
култиватор Wil-Rich
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 12 м Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2007 Ширина на опфаќање 12 м Длабочина на обработка 50 мм
Украина, Петрівка
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.210 €
Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 13.6 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.590 €
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 12 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Потребна сила на трактор 360 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 15 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 10.2 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.900 €
Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 14 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.220 €
Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 9.5 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.060 €
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Ширина на опфаќање 7.6 м Длабочина на обработка
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.130 €
Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Ширина на опфаќање 13 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 51.650 €
Потребна сила на трактор 360 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 15 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.750 €
Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.600 €
Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Кропивницький
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи