Филтри -

Машини ѓубриво Fliegl

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

46 огласа: Машини ѓубриво Fliegl

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
139.000 € Со вклучен ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 25 м³ Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2021 Километража Носивост 22000 кг
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
32.850 €
Растурач на арско ѓубре
Година 2016 Километража Носивост
Германија, Wildeshausen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Растурач на арско ѓубре
Година 2014 Километража Носивост
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 16 м³ Ширина на опфаќање 15 м
Година 2011 Километража Носивост 16 кг
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
12.910 € PLN 55.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Година 2016 Километража Носивост
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 6000 м³
Година 2019 Километража Носивост 6000 кг
Германија, Splietsdorf
течно ѓубриво засилувач Fliegl PFW 12000
1
Контактирајте го продавачот
113.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 12 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
нови течно ѓубриво засилувач Fliegl MAXX LINE PLUS PFW 16000
1
Контактирајте го продавачот
111.575 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
9.880 €
Растурач на арско ѓубре
Година 1998 Километража Носивост
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 12 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 1999 Километража Носивост
Германија, Straubing
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Fliegl UNIVERSALSTREUER*
1
Контактирајте го продавачот
1.109 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 24 м Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
101.500 €
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 30 м³
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.160 €
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 10.5 м³
Година 2005 Километража Носивост
Украина, Тепликский р-н, с. Тополевка
растурач на арско ѓубре Fliegl KDS 260
1
Контактирајте го продавачот
94.300 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
88.500 €
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
растурач на арско ѓубре Fliegl Fliegl KDS 140 Muck Control растурач на арско ѓубре Fliegl Fliegl KDS 140 Muck Control растурач на арско ѓубре Fliegl Fliegl KDS 140 Muck Control
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 12 м³ Ширина на опфаќање 24 м
Година 2022 Километража Носивост 12 кг
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 15 м
Година 2019 Километража 1 м/ч Носивост
Германија, Albersdorf
нови течно ѓубриво засилувач Fliegl PFW 8600 MAXX LINE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Година Километража Носивост
Германија, Töging
нови течно ѓубриво засилувач Fliegl PFW 8600 MAXX LINE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Година Километража Носивост
Германија, Töging
нови течно ѓубриво засилувач Fliegl Tapir 375
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Година Километража Носивост
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
течно ѓубриво засилувач Fliegl Gülleseparator Komplettset mit Gestell
1
Контактирајте го продавачот
20.924 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година Километража Носивост
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен распрскувач на ѓубриво
Работна брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Носивост
Германија, Sörup
нови растурач на арско ѓубре Fliegl GIGANT ASW 281 TAURUS FOX FLIE
1
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
течно ѓубриво засилувач Fliegl Gülleseparator Komplettset mit Gestell Gülleseparator
1
Контактирајте го продавачот
20.924 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година Километража Носивост
Германија, Töging
течно ѓубриво засилувач Fliegl Gülleseparator Komplettset mit Gestell Gülleseparator
1
Контактирајте го продавачот
20.924 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година Километража Носивост
Германија, Töging
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се