Филтри -

Машини ѓубриво Joskin

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

42 огласа: Машини ѓубриво Joskin

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Контактирајте го продавачот
123.000 € Со вклучен ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
105.000 € Со вклучен ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 2.235 € SEK 26.000 SEK
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 12.5 м³
Година 1993 Километража Носивост
Шведска, Sturefors
Контактирајте го продавачот
90.000 € Со вклучен ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2018 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година Километража Носивост
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
71.500 €
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Prüm
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 1.3 л
Година 2022 Километража Носивост 14000 кг
Германија, Prüm
Контактирајте го продавачот
56.950 € GBP 48.500 GBP
Течно ѓубриво засилувач
Година 2015 Километража Носивост
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
течно ѓубриво засилувач Joskin Multi-Action 6880 bemester течно ѓубриво засилувач Joskin Multi-Action 6880 bemester течно ѓубриво засилувач Joskin Multi-Action 6880 bemester
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 6.8 м
Година 2024 Километража Носивост
Холандија, Genemuiden
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Растурач на арско ѓубре
Година 2021 Километража Носивост
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година 2015 Километража Носивост
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Година 2019 Километража Носивост
Холандија, Ruinerwold
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2017 Километража Носивост
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
12.880 € PLN 55.000 PLN
Течно ѓубриво засилувач
Година 2012 Километража 100 м/ч Носивост
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година 1993 Километража Носивост
Холандија, Ruinerwold
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 6.8 м
Година 2018 Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Течно ѓубриво засилувач
Година 2000 Километража Носивост
Германија, Eckernförde
Контактирајте го продавачот
30.793 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 16 м³ Ширина на опфаќање 12 м
Година 2023 Километража Носивост
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
40.173 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 16 м³ Ширина на опфаќање 12 м
Година 2024 Километража Носивост
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 18000 м³
Година 2017 Километража Носивост 18000 кг
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Растурач на арско ѓубре
Година 2022 Километража Носивост 12000 кг
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, Kunde
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи