Филтри -

Машини ѓубриво Kverneland

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Машини ѓубриво Kverneland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Носивост
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 2150 м³ Ширина на опфаќање 24 м Потребна сила на трактор 100 кс Капацитет 20 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2016 Километража 120 м/ч Носивост 3000 кг
Чехија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland RO-EDW GEO SPREAD HIGH FLOW
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Носивост
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 3.2 м³
Година 2011 Километража Носивост
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 0.5 м³
Година 2022 Километража Носивост
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 21 м
Година 2020 Километража Носивост
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Носивост
Германија, Steinheim
Контактирајте го продавачот
12.600 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 1.1 м³ Ширина на опфаќање 24 м
Година 2021 Километража Носивост
Германија, Splietsdorf
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland Exacta-CL Geospread 1300 нови приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland Exacta-CL Geospread 1300 нови приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland Exacta-CL Geospread 1300
3
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2012 Километража Носивост
Германија, Husum
Контактирајте го продавачот
3.697 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2013 Километража Носивост
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
20.780 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2022 Километража Носивост
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 45 м
Година 2023 Километража Носивост
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража Носивост
Естонија, Lohkva küla
Контактирајте го продавачот
20.110 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2022 Километража Носивост
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.977 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2008 Километража Носивост
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 1900 Километража Носивост
Норвешка, Østfold
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 2000 м³ Ширина на опфаќање 36 м
Година 2009 Километража Носивост
Украина, с. Березовичи
Контактирајте го продавачот
6.990 € PLN 30.000 PLN
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 54 м
Година 2016 Километража Носивост
Германија, Bamberg
приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland TLX 3900 GeoSpread приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland TLX 3900 GeoSpread
2
Контактирајте го продавачот
18.700 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 3.9 м³ Ширина на опфаќање 44 м
Година 2019 Километража Носивост
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Контактирајте го продавачот
аукција 2.815 € DKK 21.000 DKK
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 3 м³ Ширина на опфаќање 2.5 м
Година 2006 Километража Носивост
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 45 м
Година 2023 Километража Носивост
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Влечен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 28 м
Година 2000 Километража Носивост
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Носивост
Холандија, BORSSELE
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи