Филтри -

Машини ѓубриво Metal-Fach

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

33 огласа: Машини ѓубриво Metal-Fach

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Контактирајте го продавачот
27.990 € Со вклучен ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Австрија, Eberschwang
нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N277/7- 18t - CERBERUS VERTI jednoosiowy нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N277/7- 18t - CERBERUS VERTI jednoosiowy нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N277/7- 18t - CERBERUS VERTI jednoosiowy
3
Контактирајте го продавачот
55.110 € PLN 236.500 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 19 м³ Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 18000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N277/6- 16t - CERBERUS VERTI jednoosiowy нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N277/6- 16t - CERBERUS VERTI jednoosiowy нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N277/6- 16t - CERBERUS VERTI jednoosiowy
3
Контактирајте го продавачот
53.570 € PLN 229.900 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 17.1 м³ Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 16000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
41.940 € PLN 180.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 15.1 м³ Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 14000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
41.010 € PLN 176.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 13.4 м³ Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 12000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
39.140 € PLN 168.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 11.7 м³ Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 10000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
33.790 € PLN 145.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 9.5 м³ Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 8000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
33.320 € PLN 143.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 7.7 м³ Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 6000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
52.890 € PLN 227.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 13.4 м³ Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 18000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
48.000 € PLN 206.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 13.4 м³ Потребна сила на трактор 135 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 14000 кг
Полска, Nowa Dąbia
нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N272/2 14t Taurus Verti нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N272/2 14t Taurus Verti
2
Контактирајте го продавачот
41.240 € PLN 177.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 13.8 м³ Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 14000 кг
Полска, Nowa Dąbia
нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N272/1 12t Taurus Verti нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N272/1 12t Taurus Verti нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N272/1 12t Taurus Verti
3
Контактирајте го продавачот
40.310 € PLN 173.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 12.6 м³ Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 12000 кг
Полска, Nowa Dąbia
нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N280/2 - 10t Batalion нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N280/2 - 10t Batalion нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N280/2 - 10t Batalion
3
Контактирајте го продавачот
25.160 € PLN 108.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 10.8 м³ Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 10000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
24.230 € PLN 104.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 8.9 м³ Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 8000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
23.300 € PLN 100.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 8.1 м³ Потребна сила на трактор 70 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 6000 кг
Полска, Nowa Dąbia
нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N267/3 12t Hornet Verti 4x 2x нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N267/3 12t Hornet Verti 4x 2x
2
Контактирајте го продавачот
27.960 € PLN 120.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 13 м³ Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 12000 кг
Полска, Nowa Dąbia
нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N267/2 10t Hornet Verti 4x 2x нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N267/2 10t Hornet Verti 4x 2x
2
Контактирајте го продавачот
25.160 € PLN 108.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 10.4 м³ Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 10000 кг
Полска, Nowa Dąbia
нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N267 8t Hornet Verti 4x 2x
1
Контактирајте го продавачот
22.480 € PLN 96.500 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 9.2 м³ Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 8000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 10 м³
Година Километража Носивост
Австрија, Eberschwang
нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N267/1 6t нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N267/1 6t
2
Контактирајте го продавачот
20.270 € PLN 87.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 5.8 м³ Потребна сила на трактор 70 кс Работна брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 6000 кг
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 43.16 м³ Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Носивост 8000 кг
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
16.700 €
Растурач на арско ѓубре
Година 2019 Километража Носивост 6000 кг
Полска, Jedwabne
нови растурач на арско ѓубре Metal-Fach N280/1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост 8000 кг
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.300 €
Растурач на арско ѓубре
Година 2020 Километража 1000 км Носивост
Украина, Новоукраинское
Контактирајте го продавачот
44.400 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Австрија, Eberschwang
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи