Филтри -

Машини ѓубриво Rauch

Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

119 огласа: Машини ѓубриво Rauch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2022 Километража Носивост
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Влечен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 6 м³ Ширина на опфаќање 36 м
Година 2008 Километража Носивост
Германија, Spelle
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Gnutz
Контактирајте го продавачот
33.000 € Со вклучен ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Тип за трактор
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Влечен распрскувач на ѓубриво
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2017 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
10.700 € Со вклучен ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 1.4 м³ Ширина на опфаќање 36 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Носивост 1400 кг
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 42 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Носивост 1400 кг
Украина, Lutsk
приклучен распрскувач на ѓубриво Rauch AXIS 20.1W
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 15 м
Година 2012 Километража Носивост
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
22.090 € PLN 94.000 PLN
Влечен распрскувач на ѓубриво
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 50 м Тип за трактор
Година 2021 Километража Носивост
Германија, Hamburg
приклучен распрскувач на ѓубриво Rauch axis 30.1 w приклучен распрскувач на ѓубриво Rauch axis 30.1 w
2
Контактирајте го продавачот
9.770 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2014 Километража Носивост
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен распрскувач на ѓубриво
Тип за трактор
Година 2015 Километража Носивост
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Влечен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 7 м³ Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 40 км/ч Тип за трактор
Година 2012 Километража Носивост
Германија, Hamburg
приклучен распрскувач на ѓубриво Rauch MDS 935
1
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 18 м
Година 2006 Километража Носивост
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Тип за трактор
Година 2021 Километража 227 м/ч Носивост
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Влечен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 36 м Тип за трактор
Година 2013 Километража Носивост
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.500 € Со вклучен ДДВ
Влечен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 36 м Потребна сила на трактор 80 кс Тип за трактор
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
9.450 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2014 Километража Носивост
Германија, Kottenheim
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Влечен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 42 м
Година 2003 Километража Носивост
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
5.408 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2009 Километража Носивост
Австрија, At-4560 Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 27 м
Година 2009 Километража Носивост
Германија, De-96349 Steinwiesen
приклучен распрскувач на ѓубриво Rauch RAUCH AXIS 30.1 Q
1
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2008 Километража Носивост
Германија, Vohburg a.d. Donau
приклучен распрскувач на ѓубриво Rauch ALPHA 1141
1
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 27 м
Година 2001 Километража Носивост
Германија, Obertraubling
приклучен распрскувач на ѓубриво Rauch ZSB 900
1
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 18 м
Година Километража Носивост
Германија, Langenau
приклучен распрскувач на ѓубриво Rauch GEBR. AXIS H30.2 EMC+W STREUER
1
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2017 Километража Носивост
Германија, Hartmannsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи