Филтри -

Машини ѓубриво Unia

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

50 огласа: Машини ѓубриво Unia

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MXL 2100 нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MXL 2100 нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MXL 2100
3
Контактирајте го продавачот
11.980 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 3000 м³
Година 2022 Километража Носивост
Словачка
Контактирајте го продавачот
800 US$ EUR ≈ 751 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 07/2013 Километража Носивост
Украина, Сутківці
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
516,40 € UAH 22.000 UAH
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 12 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 07/2010 Километража Носивост
Украина, Лісоводи
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.816 €
Влечен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 10 м Потребна сила на трактор 60 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2013 Километража Носивост
Украина, Sumy
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MXL-3000 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MXL-3000
2
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.694 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2012 Километража Носивост
Украина, Привітів
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.632 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2010 Километража Носивост
Украина, Шарівка
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia  DPX-1.0 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia  DPX-1.0 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia  DPX-1.0
3
Контактирајте го продавачот
2.000 US$ EUR ≈ 1.877 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2015 Километража Носивост
Украина, Стара Синява
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600
3
Контактирајте го продавачот
280 US$ EUR ≈ 262,80 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2007 Километража Носивост
Украина, Глинськ
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600
3
Контактирајте го продавачот
280 US$ EUR ≈ 262,80 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Носивост
Украина, Глинськ
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600
3
Контактирајте го продавачот
280 US$ EUR ≈ 262,80 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Носивост
Украина, Глинськ
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia 500MX
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 12 м
Година Километража Носивост
Узбекистан, Tashkent
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia 850MX
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 0.85 м³ Ширина на опфаќање 24 м Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Носивост
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
9.700 € PLN 42.000 PLN
Растурач на арско ѓубре
Година 2012 Километража Носивост 10000 кг
Полска, Wałcz
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Влечен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 3000 м³ Ширина на опфаќање 36 м
Година 2021 Километража Носивост
Словачка
нови растурач на арско ѓубре Unia  Tytan 36
1
Контактирајте го продавачот
91.000 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
нови течно ѓубриво засилувач Unia  ARES XL A
1
Контактирајте го продавачот
28.650 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
нови течно ѓубриво засилувач Unia  ARES XL A, 6,00 H
1
Контактирајте го продавачот
32.750 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 6 м
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
нови растурач на арско ѓубре Unia Stalldungstreuer, Miststreuer, Tytan 24 NEU
1
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
нови растурач на арско ѓубре Unia Stalldungstreuer, Miststreuer, Tytan 18 NEU
1
Контактирајте го продавачот
43.100 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia 2-Scheiben Düngerstreuer MXL 2100, NEU, Streubreite bis 36 m, 21
1
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
нови растурач на арско ѓубре Unia Stalldungstreuer, Miststreuer, Apollo 14 , NEU
1
Контактирајте го продавачот
50.700 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
нови растурач на арско ѓубре Unia Stalldungstreuer, Miststreuer, Tytan 13 TD, Tandem, NEU, ab
1
Контактирајте го продавачот
39.600 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
нови растурач на арско ѓубре Unia Stalldungstreuer, Miststreuer, Apollo 16, NEU, sofort ab Lager
1
Контактирајте го продавачот
52.400 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
нови растурач на арско ѓубре Unia Stalldungstreuer, Miststreuer, Apollo 8, NEU, sofort ab Lager
1
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia 2-Scheiben Düngerstreuer MXL 1200, NEU, Streubreite bis 36 m, 12
1
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се