Филтри -

Машини ѓубриво Veenhuis

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

38 огласа: Машини ѓубриво Veenhuis

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Носивост
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 8.6 м
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2015 Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2014 Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
нови течно ѓубриво засилувач Veenhuis Ecoject 6.84
1
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Течно ѓубриво засилувач
Година 2022 Километража Носивост
Холандија, Benschop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Година 2024 Километража Носивост
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 6.8 м³
Година Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Растурач на арско ѓубре
Ширина на опфаќање 15 м
Година 2021 Километража Носивост
Германија, De-88367 Hohentengen
течно ѓубриво засилувач Veenhuis EUROJECT 3500-840
1
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 8.4 м
Година 2014 Километража Носивост
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
нови течно ѓубриво засилувач Veenhuis Terraject 200/6.49
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 6.49 м
Година 2024 Километража Носивост
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Година 2022 Километража Носивост
Чехија, Kostomlaty nad Labem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Година 1998 Километража Носивост
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Течно ѓубриво засилувач
Година 1998 Километража Носивост
Германија, Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
81.092 €
Течно ѓубриво засилувач
Година 2022 Километража Носивост
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 20 м³
Година 2000 Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
123.109 €
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 15 м
Година 2022 Километража Носивост
Германија, Manching
нови течно ѓубриво засилувач Veenhuis Ecoject 6.84
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 6.84 м
Година 2024 Километража Носивост
Холандија, Benschop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 20 м³ Ширина на опфаќање 6 м
Година 2024 Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2014 Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 8.15 м
Година 2017 Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 42 м³
Година Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи