Филтри -

Машини за компир

Резултати од пребарување: 891 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

891 огласа: Машини за компир

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
679,90 € PLN 2.899 PLN
Машина за садење компири
Година 2022 Километража Сила
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
891,20 € PLN 3.800 PLN
Компир копач
Број на редови 1
Година 2023 Километража Сила
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
785,60 € PLN 3.350 PLN
Машина за садење компири
Број на редови 2
Година 2023 Километража Сила
Полска, Słupia
нови машина за садење компири нови машина за садење компири
2
Контактирајте го продавачот
656,70 € PLN 2.800 PLN
Машина за садење компири
Број на редови 2
Година 2022 Километража Сила
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
633,20 € PLN 2.700 PLN
Машина за садење компири
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 675 мм
Година 2022 Километража Сила
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
656,70 € PLN 2.800 PLN
Машина за садење компири
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 675 мм
Година 2022 Километража Сила
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
656,70 € PLN 2.800 PLN
Машина за садење компири
Година 2022 Километража Сила
Полска, Słupia
нови машина за садење компири z rozsiewaczem nawozu нови машина за садење компири z rozsiewaczem nawozu нови машина за садење компири z rozsiewaczem nawozu
3
Контактирајте го продавачот
750,50 € PLN 3.200 PLN
Машина за садење компири
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 62 мм
Година 2022 Километража Сила
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
890,90 € PLN 3.799 PLN
Компир копач
Година 2023 Километража Сила
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
891,20 € PLN 3.800 PLN
Компир копач
Простор помеѓу редови 625 мм
Година 2023 Километража Сила
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приемен бункер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
98.900 € Без ДДВ
Комбајн за компир
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 750 мм Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Машина за садење компири
Број на редови 4
Година 2016 Километража Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за формирање на брегови
Година 2023 Километража Сила
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
8.677 € PLN 37.000 PLN
Комбајн за компир
Број на редови 2
Година 1999 Километража Сила
Полска, Kruszwica
Контактирајте го продавачот
6.332 € PLN 27.000 PLN
Приемен бункер
Година Километража Сила
Полска, Kruszwica
аукција аукција
Машина за садење компири
Година 1978 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
компир копач Grimme DL1500 компир копач Grimme DL1500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компир копач
Број на редови 2
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
аукција 104,20 € SEK 1.200 SEK
Комбајн за компир
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
755.000 €
Комбајн за компир
Година 2023 Километража Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
695.000 €
Комбајн за компир
Година 2024 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
680.000 €
Комбајн за компир
Година 2024 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
425.000 €
Комбајн за компир
Година 2024 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
425.000 €
Комбајн за компир
Година 2024 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
187.000 €
Комбајн за компир
Година 2021 Километража 308 м/ч Сила
Германија, Damme
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 891 огласа
Прикажи