Филтри -

Машини за обработка на почвата

Резултати од пребарување: 10421 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10421 огласа: Машини за обработка на почвата

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
79.100 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
48.950 €
Култиватор
Година Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Klein Bünzow
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.950 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.79 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Alta
Контактирајте го продавачот
аукција 49.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Литванија, Elektrėnai
нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3M нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3M нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3M
3
Контактирајте го продавачот
3.458 € PLN 14.760 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.451 € PLN 19.000 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3.4m нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3.4m нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3.4m
3
Контактирајте го продавачот
3.683 € PLN 15.720 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.048 € PLN 17.280 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.671 € PLN 41.280 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 135 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.823 € PLN 16.320 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.850 € PLN 54.840 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.602 € PLN 36.720 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.843 € PLN 33.480 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.586 € PLN 40.920 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.780 € PLN 50.280 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.940 € PLN 38.160 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.620 €
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 500 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
3.964 € PLN 16.920 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.695 € PLN 20.040 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.329 € PLN 18.480 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2004 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 5 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
79.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 210 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 16 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Preetz
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10421 огласа
Прикажи